بازگردانی ویندوز هنگ کرده با یک روش ساده

بازگردانی ویندوز هنگ کرده با یک روش ساده Reviewed by تاپ ترجمه on Sep 25Rating: 4.5حتماً برای شما نیز پیش آمده است که در محیط ویندوز هستید که ناگهان پیغام Dont Sent ظاهر میشود و پس از کلیک بر روی این پیغام ناگهان کل محتویات صفحه حذف شده و تنها تصویر پشت زمینه Desktop باقی میماند. در این حالت تنها با فشردن سه کلید Ctrl+Alt+Delete، پنجره Task Manager نمایان میشود و تنها احساس میکنید باید سیستم را Restart کنید. اما راه بهتری نیز در این زمان هست! برای یادگیری آن با این ترفند همراه شوید. بدین منظور: پس از اینکه این مشکل پیش آمد سه کلید Ctrl+Alt+Delete بزنید. در پنجره Task Manager، از منوی File بر روی New Task کلیک کنید. اکنون عبارت restore را وارد کرده و Enter بزنید. خواهید دید محیط ویندوز بازگردانده میشود. شما به جای restore میتوانید explorer.exe را نیز وارد نمایید.
بازگردانی ویندوز هنگ کرده با یک روش ساده
بازگردانی ویندوز هنگ کرده با یک روش ساده

 

حتماً برای شما نیز پیش آمده است که در محیط ویندوز هستید که ناگهان پیغام Dont Sent ظاهر میشود و پس از کلیک بر روی این پیغام ناگهان کل محتویات صفحه حذف شده و تنها تصویر پشت زمینه Desktop باقی میماند. در این حالت تنها با فشردن سه کلید Ctrl+Alt+Delete، پنجره Task Manager نمایان میشود و تنها احساس میکنید باید سیستم را Restart کنید. اما راه بهتری نیز در این زمان هست! برای یادگیری آن با این ترفند همراه شوید.

بدین منظور:
پس از اینکه این مشکل پیش آمد سه کلید Ctrl+Alt+Delete بزنید. در پنجره Task Manager، از منوی File بر روی New Task کلیک کنید. اکنون عبارت restore را وارد کرده و Enter بزنید. خواهید دید محیط ویندوز بازگردانده میشود. شما به جای restore میتوانید explorer.exe را نیز وارد نمایید.

دیدگاه خود را به ما بگویید.